Brand Impact Sweden AB jobb i Göteborg

Hitta lediga jobb hos Brand Impact Sweden AB i Göteborg. Välj att läsa mer om ett jobb eller gå vidare och ansök jobbet i Göteborg.

Brand activation inom vitt snus – är du med?

Butiksdemonstratör
Läs mer Apr 2
Vill du arbeta med morgondagens produkter?
Okej, hear us out! ????
Nu har vi äntligen tillfälle att erbjuda en riktig banger möjlighet! Tillsammans ska vi nå ut till potentiella kunder i butik för ett av marknadens ledande varumärke inom vitt snus – en snabbt växande kategori på marknaden.
Det här är en kortare insats med start omgående med stor chans till fler gigs framöver. Perfekt för dig som vill ha något flexibelt, kul och socialt vid sidan av plugg eller annat jobb.
???? Vad du kommer göra:
- Köra snabba undersökningar ute i butik.
- Informera om produkterna och bidra till ökad försäljning inom nikotinsegmentet.
- Vara med och boosta varumärkets synlighet och öka deras marknadsandel.
????Vem är du?
Vi bryr oss mer om din personlighet än ditt CV. Vi söker personer på flera olika orter i Sverige som är över 18 år. Som person är du positiv, ansvarstagande och vågar vara hands-on. Rollen innebär mycket kontakt med kunder ute i butiker så du behöver vara social och utåt för att trivas i denna roll. Arbetet kommer ske med omgående start med varierande dagar och tider så vi önskar att du är flexibel.
?Varför söka?
o Socialt och energifyllt!
o Bra erfarenhet inom marknadsföring & brand activation
o Kort och intensivt uppdrag
o Möjlighet till fler framtida uppdrag

Har du jobbat med event, butik eller service tidigare? Plus – men inget krav.

Det här kommer bli kul! Nu kör vi ????

Ansök nu

Tomte sökes till stämningsfullt julevent!

Butiksdemonstratör
Läs mer Nov 3
Var med och skapa magiska ögonblick! Vi på Brand Impact söker en härlig tomte till ett festligt julevent i butik.
När: Lördag 29 november Tid: Kl. 10.30–15.00
Som tomte bjuder du in barnen till en magisk stund, lyssnar på deras önskningar och sprider julglädje tillsammans med tomtenissen vid din sida. Det blir en dag fylld av skratt, glada barn och julstämning!
Vem vi söker:
Vi letar efter dig som har ett varmt hjärta, gott tålamod och ett glimrande leende bakom skägget. Du älskar att möta människor, skapa glädje och sprida den där speciella julmagin.
Bra att veta:Även om julen bara kommer en gång om året finns det fler härliga uppdrag att ta del av – allt från barnevent till produktambassadörsjobb!
ansök enkelt här nedanför

Ansök nu

Vill du bjuda på smakprover?

Butiksdemonstratör
Läs mer Okt 22
Om oss
Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att demonstrera olika livsmedel. 
Om rollen
Just nu söker vi dig som vill vara ansiktet utåt för välkända varumärken och jobba i olika livsmedelsbutiker som produktambassadör. 
Det här jobbet passar dig som vill ha ett socialt jobb och har ett stort matintresse – här får du laga och demonstrera olika produkter samtidigt som du får möjlighet att knyta kontakt med våra leverantörer.
Du får jobba med allt från juice, kex, godis och ost till färdigrätter eller enklare recept som tillagas i butik, samtidigt som du får marknadsföra produkterna på ett roligt sätt och inspirera kunder. Syftet med en produktdemonstration
Öka försäljningen
Informera butikskunder om produkten och dess egenskaper
Stärka konsumentens kännedom om varumärket

Vi söker dig som
Är över 18 år
Kommunicerar väl på svenska
Är en glädjespridare
Har ett intresse för mat & dryck
Är serviceminded
Kan jobba vid behov framför allt på fredagar mellan kl 11-19

Varför ska du jobba med oss?

Förutom ett roligt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi även ut milersättning.
I vår grundutbildning får du bland annat fördjupade kunskaper inom livsmedelshygien, marknadsföring och försäljning – allt för att du ska känna dig trygg och inspirerad i rollen.
För oss är din personlighet och passion viktigare än utbildning
Vi ser fram emot din ansökan!

Ansök nu

Matinspiratör

Butiksdemonstratör
Läs mer Sep 10
Få smaklökar att jubla – bli vår nya Matinspiratör!
Har du passion för mat och gillar att prata med människor? 
Då har vi uppdraget för dig!
Vi söker dig som är matintresserad och som vill bjuda på smakprover samt skapa härliga upplevelser i livsmedelsbutik.

Som en del av vårt event-team får du:
 Tillreda och bjuda på smakprover som lockar och överraskar
Berätta om råvaror, tillagning och användning – på ett inbjudande sätt
Sprida glädje till alla kunder som besöker butiken för sin vanligtvis trista handling

Bra att veta:
Matdemonstrationerna är framför allt på Fredagar mellan kl 11-19
 Du måste trivas att jobba självständigt & drivas av att ta egna initiativ
 Du kan också få jobba med andra typer av aktiviteter 
Du väljer själv vilka uppdrag du vill/kan jobba med


Vem vi söker:
Det viktigaste för oss är inte din bakgrund utan att du har ett stort matintresse, är duktig på att jobba självständigt och är trygg med att prata inför folk!
Du får energi av att göra andra glada och älskar att stå i händelsernas centrum.
Oavsett om det gäller delikatesser, nyheter eller klassiker – vill du vara den som förvandlar kundens “handla snabbt” till “jag måste ha mer” - då passar det här jobbet just DIG 
Sök nu och bli vår nästa Matinspiratör i butik 
ansök enkelt här nedanför

Ansök nu

Eventpersonal till barnevent

Butiksdemonstratör
Läs mer Aug 14
Om oss
Brand Impact har sedan 1988 varit en ledande partner för varumärken inom detalj- och dagligvaruhandeln. Vår styrka ligger i att framhäva och synliggöra produkter ute i butikerna, både genom smakprov och engagerande samtal med kunderna.
Sökes: Social Eventpersonal till BarneventVi letar efter engagerade personer som älskar att arbeta med barn och som vill bli en del av vårt team som sköter barnevent. Du kommer att vara en del av ett team som bidrar till att skapa oförglömliga och roliga upplevelser för barn och deras föräldrar.
Ansvarsområden och arbetsuppgifter Genomföra roliga och engagerande aktiviteter för barn på olika event.
Komma på kreativa idéer för att förbättra upplevelsen för barnen.
Serva och interagera med både barn och föräldrar på ett vänligt och profesionellt sätt.
Samarbeta med andra medarbetare för att säkerställa ett sömlöst eventupplägg.
Vem är du? Du har fyllt 18 år.
Du kommunicerar flytande på svenska.
Du har en positiv och energisk attityd.
Du älskar att arbeta med barn och har ett kreativt sinne.
Du har god organisationsförmåga och har lätt för att samarbeta.
Kan jobba helger då barneventen ofta är schemalagda på lördagar.
Varför arbeta med oss?
Hos Brand Impact får du möjlighet att arbeta i en dynamisk och inspirerande miljö där vi sätter stor vikt vid din personlighet och din inställning. Vi erbjuder en marknadsmässig lön, support från våra erfarna coacher, och möjlighet till personlig utveckling inom framför allt service, marknadsföring & event.
Utöver lön erbjuder vi även ersättning för eventuella resor med egen bil.
Intresserad?Vi ser fram emot att höra från dig! Skicka in din ansökan idag och bli en del av Brand Impact-teamet.
Vi ser verkligen fram emot din ansökan!
//Brand Impact Teamet

Ansök nu

Matinspiratör

Butiksdemonstratör
Läs mer Jul 7
Om oss
Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att demonstrera olika livsmedel.
Just nu söker vi dig som vill jobba i olika livsmedelsbutiker som Matinspiratör.
Det här jobbet passar dig som vill ha ett socialt jobb och även har ett stort matintresse då du kommer få tillreda och demonstrera olika produkter vid varje tillfälle.
Det kan t.ex vara juice, kex, godis, ost, färdigrätter eller ett enkelt recept som ska tillagas. Jobbet handlar om att marknadsföra våra kunders olika produkter.
Syftet med en produktdemonstration är främst tre delar:
Öka försäljningen
Informera butikskunder om produkten och dess egenskaper
Öka konsumentens varumärkeskännedom

Vi söker dig som
Är över 18 år
Kommunicerar väl på svenska
Är en glädjespridare
Har ett intresse för mat & dryck
Är serviceminded
Kan jobba vid behov framför allt på Fredagar mellan kl 11-19

Varför ska du jobba med oss?
Förutom ett roligt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.
I vår grundutbildning ingår bl.a fördjupade kunskaper inom livsmedelshygien, marknadsföring och försäljning.
För oss är din personlighet och passion viktigare än utbildning Vi ser fram emot din ansökan!

Ansök nu

Eventpersonal

Butiksdemonstratör
Läs mer Jul 4
Är du social och älskar att prata med allt och alla?
Vi på Brand Impact tycker att VÄRLDENS roligaste jobb är att jobba som Eventpersonal och efter att du läst den här annonsen hoppas vi att även du ska tycka det!
Varje uppdrag du har för oss och någon av alla de butiker vi samarbetar med är för dig som älskar att prata. Var beredd på att ha en fantastisk dag på jobbet med massa skratt och nya möten.
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba?
Kanske har du ett annat deltidsjobb, studerar, har ett rörligt schema eller av en annan anledning inte vill binda upp dig på ett fast schema. Då är detta jobb perfekt!
Detta är våra vanligaste uppdrag:
Produktdemonstrationer
Event
Samplings
Barnevent

Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker med olika typer av event. Det är meriterande om du kan jobba med event som riktar sig till barn.
Uppdragen kan variera från att anordna en bjudning av mat/dryck till att vara utklädd till butikens maskot eller en tomte inför jul.
Arbetstiderna på vardagar är vanligtvis kl 11-19. På helger är den vanligaste tiden kl 10-15.
Vem vi söker:
Vi söker dig som älskar att sprida glädje omkring dig och är duktig på att representera vår kund på absolut bästa sätt.
Viktigt att du behärskar det svenska språket då arbetet går ut på att interagera med kunder.
För oss är din personlighet och passion viktigare än utbildning
Om oss
Brand Impact är Sveriges mest anlitade retailbyrå inom varumärkesupplevelser, med några av världens största varumärken i portföljen. Vi genomför årligen ca 20.000 olika typer av event. Vi har funnits sedan 1988 och har vårt huvudkontor i Stockholm.
Vi har uppdrag och eventpersonal från Ystad i Syd till Kiruna i Norr.
Vi ser fram emot din ansökan!

Ansök nu

Matinspiratör

Butiksdemonstratör
Läs mer Maj 8
Om oss
Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella.
Just nu söker vi dig som vill jobba i livsmedelsbutiker med att bjuda på smakprover av olika varumärkens produkter.
Det här jobbet passar dig som vill ha ett socialt jobb och även har ett stort matintresse.
Vi söker dig som
Är över 18 år
Kommunicerar väl på svenska
Är en glädjespridare
Har ett intresse för mat & dryck
Är serviceminded
Kan jobba vid behov framför allt på To-Fre mellan kl 11-19

Varför ska du jobba med oss?
Förutom ett roligt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.
I vår grundutbildning ingår bl.a fördjupade kunskaper inom livsmedelshygien, marknadsföring och försäljning.
För oss är din personlighet och passion viktigare än utbildning  Vi ser fram emot din ansökan!

Ansök nu

Barnevent

Butiksdemonstratör
Läs mer Dec 20
Är du social och älskar att prata med allt och alla?
Vi på Brand Impact tycker att VÄRLDENS roligaste jobb är att jobba som Eventpersonal och efter att du läst den här annonsen hoppas vi att även du ska tycka det!
- Varje uppdrag du har för oss och någon av alla de butiker vi samarbetar med är för dig som älskar att prata. Var beredd på att ha en fantastisk dag på jobbet med massa skratt och nya möten.
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba?
Kanske har du ett annat deltidsjobb, studerar, har ett rörligt schemaeller av en annan anledning inte vill binda upp dig på ett fast schema. Då är detta jobb perfekt!
Detta är våra vanligaste uppdrag:
Produktdemonstrationer
Event
Samplings
Barnevent

Du kommer framför alltfå jobba i olika livsmedelsbutiker med olika typer av event. Främst event som riktar sig till barn.
Uppdragen kan variera från att anordna en bjudning av mat/dryck till att vara utklädd till butikens maskot eller kanske en tomte nu inför jul.
Arbetstiderna på vardagar är vanligtvis kl 11-19. På helger är den vanligaste tiden kl 10-15.
Vi ser fram emot din ansökan!

Ansök nu

Eventpersonal

Samplingspersonal
Läs mer Sep 10
Om oss
Brand Impact är Sveriges mest anlitade retailbyrå inomvarumärkesupplevelser, med några av världens största varumärken i portföljen. Vi genomför årligen ca 20.000 olika typer av event. Vi har funnits sedan 1988 och har vårt huvudkontor i Stockholm.
Vi har uppdrag och eventpersonal från Ystad i Syd till Kiruna i Norr.
Om tjänsten
Jobbar du som Eventpersonal på Brand Impact är du ambassadör för olika varumärken.
Du får en förfrågan om ett roligt uppdrag i ditt arbetsområde och tackar då ja eller nej till passet. Går alltså utmärkt att kombinera detta jobb med studier eller annan deltids-sysselsättning.
Exempel på uppdrag du kan få jobba med hos oss:
demonstrera en ny produkt på marknaden där du bjuder kunderna på ett smakprov och lite information. Oftast i en livsmedelsbutik.
representera ett specifikt varumärke på en mässa.
hålla i tävlingar för konsumenter. Oftast i/utanför en livsmedelsbutik.
sampla gratis-produkter.Oftast i/utanför en livsmedelsbutik.
barn-event.Oftast i/utanför en livsmedelsbutik.

Jobben kan varaförlagda alla dagar i veckan men de flesta passen bokas in på Fredagar så det är viktigt att du som söker kan jobba då.
Arbetstiderna är vanligtvis 11-19 på vardagar och 10-15 på helger men varje event är unikt och kan kräva andra tider.
Om dig
Vi söker dig som är duktig på att jobba självständigt men samtidigt är en grym teamplayer, du älskar attsprida glädje omkring digoch är duktig på attrepresentera vår kund på absolut bästa sätt.
Viktigt att du behärskar det svenska språket då arbetet går ut på attinteragera med konsumenter.
För oss är din personlighet och passion viktigare än utbildning Vi ser fram emot din ansökan!

Ansök nu

Matinspiratör

Butiksdemonstratör
Läs mer Apr 11
Om oss
Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella.
Just nu söker vi dig som vill jobba i livsmedelsbutiker med att bjuda på smakprover av olika varumärkens produkter.
Det här jobbet passar dig som vill ha ett socialt jobb och även har ett stort matintresse.
Vi söker dig som
Är över 18 år
Kommunicerar väl på svenska
Är en glädjespridare
Har ett intresse för mat & dryck
Är serviceminded
Kan jobba vid behov framför alltpå To-Fre mellan kl 11-19

Varför ska du jobba med oss?
Förutom ett roligt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.
I vår grundutbildning ingår bl.a fördjupade kunskaper inom livsmedelshygien, marknadsföring och försäljning.
För oss är din personlighet och passion viktigare än utbildning Vi ser fram emot din ansökan!

Ansök nu

Roligt och socialt extrajobb i butik!

Butiksdemonstratör
Läs mer Jan 24
Om oss

Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella.

Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån juice till en ingrediens i ett smarrigt recept.

Jobbet är superkul för dig som älskar att prata med människor!

Vill du ha ett flexibelt och roligt extrajobb som Produktambassadör så läs vidare och ansök sedan genom att klicka på "Skicka ansökan" (du behöver inget cv - utan du ansöker genom att besvara ett par frågor)

Vi söker dig som

- Är över 18 år

- Är social och utåtriktad

- Har jobbat med sälj, event eller service tidigare

- Har ett intresse för marknadsföring

- Har ett intresse för det som säljs i matbutiker

- Är trevlig, pigg, serviceminded, ödmjuk, flexibel & självständig

- Håller vad du lovar

- Är en duktig problemlösare

- Kan jobba sista fredagen varje månad mellan kl 10-18 eller 11-19 (minsta krav)

Meriterande om du dessutom…

- Har körkort och egen bil

- Har jobbat i livsmedelsbutik

- Är tillgänglig för jobb på torsdagar och fredagar mellan kl 10-18 eller 11-19 & lördagar kl 10-15.

Varför ska du jobba med oss?

Förutom ett roligt och flexibelt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön, olycksfallsförsäkring & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.

I vår grundutbildning ingår bl.a fördjupade kunskaper inom livsmedelshygien, marknadsföring och exponering.

Var det dig vi beskrev så ansök med dina kontaktuppgifter samt svara på ett par snabba frågor så kontaktar vi dig ifall du är den vi söker.

Stort Lycka till!

Ansök nu

Roligt och socialt extrajobb i butik!

Butiksdemonstratör
Läs mer Sep 29
Om oss

Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella.

Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån juice till en ingrediens i ett smarrigt recept.

Jobbet är superkul för dig som älskar att prata med människor!

Vill du ha ett flexibelt och roligt extrajobb som Produktambassadör så läs vidare och ansök sedan genom att klicka på "Skicka ansökan" (du behöver inget cv - utan du ansöker genom att besvara ett par frågor)

Vi söker dig som

- Är över 18 år

- Är social och utåtriktad

- Har jobbat med sälj, event eller service tidigare

- Har ett intresse för marknadsföring

- Har ett intresse för det som säljs i matbutiker

- Är trevlig, pigg, serviceminded, ödmjuk, flexibel & självständig

- Håller vad du lovar

- Är en duktig problemlösare

- Kan jobba sista Fredagen varje månad mellan kl 11-19 (minsta krav)

Meriterande om du dessutom…

- Har körkort och egen bil

- Har jobbat i livsmedelsbutik
- Är tillgänglig för jobb på Torsdagar kl 11-19, Fredagar kl 11-19 & Lördagar 10-15

Varför ska du jobba med oss?

Förutom ett roligt och flexibelt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön, olycksfallsförsäkring & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.

I vår grundutbildning ingår bl.a fördjupade kunskaper inom livsmedelshygien, marknadsföring och exponering.

Var det dig vi beskrev så ansök med dina kontaktuppgifter samt svara på ett par snabba frågor så kontaktar vi dig ifall du är den vi söker.

PS: Kolla gärna vad våra anställda tycker om att jobba hos oss på Brand Impact (öppna i en ny flik):

https://se.indeed.com/cmp/Brand-Impact/reviews

Stort Lycka till!

Ansök nu

Roligt och socialt extrajobb i butik!

Butiksdemonstratör
Läs mer Sep 27
Om oss

Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella.

Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån juice till en ingrediens i ett smarrigt recept.

Jobbet är superkul för dig som älskar att prata med människor!

Vill du ha ett flexibelt och roligt extrajobb som Produktambassadör så läs vidare och ansök sedan genom att klicka på "Skicka ansökan" (du behöver inget cv - utan du ansöker genom att besvara ett par frågor)

Vi söker dig som

- Är över 18 år

- Är social och utåtriktad

- Har jobbat med sälj, event eller service tidigare

- Har ett intresse för marknadsföring

- Har ett intresse för det som säljs i matbutiker

- Är trevlig, pigg, serviceminded, ödmjuk, flexibel & självständig

- Håller vad du lovar

- Är en duktig problemlösare

- Kan jobba sista Fredagen varje månad mellan kl 11-19 (minsta krav)

Meriterande om du dessutom…

- Har körkort och egen bil

- Har jobbat i livsmedelsbutik
- Är tillgänglig för jobb på Torsdagar kl 11-19, Fredagar kl 11-19 & Lördagar 10-15

Varför ska du jobba med oss?

Förutom ett roligt och flexibelt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön, olycksfallsförsäkring & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.

I vår grundutbildning ingår bl.a fördjupade kunskaper inom livsmedelshygien, marknadsföring och exponering.

Var det dig vi beskrev så ansök med dina kontaktuppgifter samt svara på ett par snabba frågor så kontaktar vi dig ifall du är den vi söker.

PS: Kolla gärna vad våra anställda tycker om att jobba hos oss på Brand Impact (öppna i en ny flik):

https://se.indeed.com/cmp/Brand-Impact/reviews

Stort Lycka till!

Ansök nu

Roligt och socialt extrajobb i butik!

Butiksdemonstratör
Läs mer Sep 11
Om oss

Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella.

Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån juice till en ingrediens i ett smarrigt recept.

Jobbet är superkul för dig som älskar att prata med människor!

Vill du ha ett flexibelt och roligt extrajobb som Produktambassadör så läs vidare och ansök sedan genom att klicka på "Skicka ansökan" (du behöver inget cv - utan du ansöker genom att besvara ett par frågor)

Vi söker dig som

- Är över 18 år

- Är social och utåtriktad

- Har jobbat med sälj, event eller service tidigare

- Har ett intresse för marknadsföring

- Har ett intresse för det som säljs i matbutiker

- Är trevlig, pigg, serviceminded, ödmjuk, flexibel & självständig

- Håller vad du lovar

- Är en duktig problemlösare

- Kan jobba sista Fredagen varje månad mellan kl 11-19 (minsta krav)

Meriterande om du dessutom…

- Har körkort och egen bil

- Har jobbat i livsmedelsbutik
- Är tillgänglig för jobb på Torsdagar kl 11-19, Fredagar kl 11-19 & Lördagar 10-15

Varför ska du jobba med oss?

Förutom ett roligt och flexibelt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön, olycksfallsförsäkring & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.

I vår grundutbildning ingår bl.a fördjupade kunskaper inom livsmedelshygien, marknadsföring och exponering.

Var det dig vi beskrev så ansök med dina kontaktuppgifter samt svara på ett par snabba frågor så kontaktar vi dig ifall du är den vi söker.

PS: Kolla gärna vad våra anställda tycker om att jobba hos oss på Brand Impact (öppna i en ny flik):

https://se.indeed.com/cmp/Brand-Impact/reviews

Stort Lycka till!

Ansök nu

Roligt och socialt extrajobb i butik!

Butiksdemonstratör
Läs mer Sep 1
Om oss

Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella.

Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån juice till en ingrediens i ett smarrigt recept.

Jobbet är superkul för dig som älskar att prata med människor!

Vill du ha ett flexibelt och roligt extrajobb som Produktambassadör så läs vidare och ansök sedan genom att klicka på "Skicka ansökan" (du behöver inget cv - utan du ansöker genom att besvara ett par frågor)

Vi söker dig som

- Är över 18 år

- Är social och utåtriktad

- Har jobbat med sälj, event eller service tidigare

- Har ett intresse för marknadsföring

- Har ett intresse för det som säljs i matbutiker

- Är trevlig, pigg, serviceminded, ödmjuk, flexibel & självständig

- Håller vad du lovar

- Är en duktig problemlösare

- Kan jobba sista Fredagen varje månad mellan kl 11-19 (minsta krav)

Meriterande om du dessutom…

- Har körkort och egen bil

- Har jobbat i livsmedelsbutik
- Är tillgänglig för jobb på Torsdagar kl 11-19, Fredagar kl 11-19 & Lördagar 10-15

Varför ska du jobba med oss?

Förutom ett roligt och flexibelt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön, olycksfallsförsäkring & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.

I vår grundutbildning ingår bl.a fördjupade kunskaper inom livsmedelshygien, marknadsföring och exponering.

Var det dig vi beskrev så ansök med dina kontaktuppgifter samt svara på ett par snabba frågor så kontaktar vi dig ifall du är den vi söker.

PS: Kolla gärna vad våra anställda tycker om att jobba hos oss på Brand Impact (öppna i en ny flik):

https://se.indeed.com/cmp/Brand-Impact/reviews

Stort Lycka till!

Ansök nu

Roligt och socialt extrajobb i butik!

Butiksdemonstratör
Läs mer Aug 30
Om oss

Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella.

Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån juice till en ingrediens i ett smarrigt recept.

Jobbet är superkul för dig som älskar att prata med människor!

Vill du ha ett flexibelt och roligt extrajobb som Produktambassadör så läs vidare och ansök sedan genom att klicka på "Skicka ansökan" (du behöver inget cv - utan du ansöker genom att besvara ett par frågor)

Vi söker dig som

- Är över 18 år

- Är social och utåtriktad

- Har jobbat med sälj, event eller service tidigare

- Har ett intresse för marknadsföring

- Har ett intresse för det som säljs i matbutiker

- Är trevlig, pigg, serviceminded, ödmjuk, flexibel & självständig

- Håller vad du lovar

- Är en duktig problemlösare

- Kan jobba sista Fredagen varje månad mellan kl 11-19 (minsta krav)

Meriterande om du dessutom…

- Har körkort och egen bil

- Har jobbat i livsmedelsbutik
- Är tillgänglig för jobb på Torsdagar kl 11-19, Fredagar kl 11-19 & Lördagar 10-15

Varför ska du jobba med oss?

Förutom ett roligt och flexibelt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön, olycksfallsförsäkring & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.

I vår grundutbildning ingår bl.a fördjupade kunskaper inom livsmedelshygien, marknadsföring och exponering.

Var det dig vi beskrev så ansök med dina kontaktuppgifter samt svara på ett par snabba frågor så kontaktar vi dig ifall du är den vi söker.

PS: Kolla gärna vad våra anställda tycker om att jobba hos oss på Brand Impact (öppna i en ny flik):

https://se.indeed.com/cmp/Brand-Impact/reviews

Stort Lycka till!

Ansök nu

Roligt och socialt extrajobb i butik!

Butiksdemonstratör
Läs mer Aug 17
Om oss

Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella.

Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån juice till en ingrediens i ett smarrigt recept.

Jobbet är superkul för dig som älskar att prata med människor!

Vill du ha ett flexibelt och roligt extrajobb som Produktambassadör så läs vidare och ansök sedan genom att klicka på "Skicka ansökan" (du behöver inget cv - utan du ansöker genom att besvara ett par frågor)

Vi söker dig som

- Är över 18 år

- Är social och utåtriktad

- Har jobbat med sälj, event eller service tidigare

- Har ett intresse för marknadsföring

- Har ett intresse för det som säljs i matbutiker

- Är trevlig, pigg, serviceminded, ödmjuk, flexibel & självständig

- Håller vad du lovar

- Är en duktig problemlösare

- Kan jobba sista Fredagen varje månad mellan kl 11-19 (minsta krav)

Meriterande om du dessutom…

- Har körkort och egen bil

- Har jobbat i livsmedelsbutik
- Är tillgänglig för jobb på Torsdagar kl 11-19, Fredagar kl 11-19 & Lördagar 10-15

Varför ska du jobba med oss?

Förutom ett roligt och flexibelt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön, olycksfallsförsäkring & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.

I vår grundutbildning ingår bl.a fördjupade kunskaper inom livsmedelshygien, marknadsföring och exponering.

Var det dig vi beskrev så ansök med dina kontaktuppgifter samt svara på ett par snabba frågor så kontaktar vi dig ifall du är den vi söker.

PS: Kolla gärna vad våra anställda tycker om att jobba hos oss på Brand Impact (öppna i en ny flik):

https://se.indeed.com/cmp/Brand-Impact/reviews

Stort Lycka till!

Ansök nu

Eventpersonal sökes till Way Out West 10-12 augusti

Eventsäljare/Eventförsäljare
Läs mer Aug 1
Vi söker sprudlande eventpersonal till festivalen Way Out West som går 10-12 Augusti i Göteborg.

Arbetspassen är fördelade på dagtid eller kvällstid enligt nedan och du som söker behöver ange vilken av passen du kan ta.

Dagpass

Torsdag 10 aug 13:30-19:30

Fredag 11 aug 11:30-19:30

Lördag 12 aug 11:30-19:30

Kvällspass

Torsdag 10 aug 19:00-00:30

Fredag 11 aug 19:00-00:30

Lördag 12 aug 19:00-00:30

På uppdrag utav ett populärt varumärke kommer du tillsammans med kollegor, stå och sampla grymma produkter vid ett stort evenemang i Göteborg. Ni delar ut produkter till förbipasserande besökare samt håller i lite roliga tävlingar :)

Vi söker dig som…

- är över 18 år

- är social och utåtriktad

- har jobbat med sälj, event eller service tidigare

- är trevlig, pigg, serviceminded, ödmjuk, flexibel & självständig

- är en duktig problemlösare

- kan jobba torsdag - lördag (10/8-12/8) antingen dagpass eller kvällspass

Du har även chans till ett extrajobb som löpande under året erbjuder dig arbetspass där du självständigt med hjälp av tydligt utformade instruktioner, jobbar för att genomföra olika event och inspirations-upplevelser.

Välkommen med din intresseanmälan!

Ansök nu

Eventpersonal sökes till Way Out West 10-12 augusti

Eventsäljare/Eventförsäljare
Läs mer Jul 31
Vi söker sprudlande eventpersonal till festivalen Way Out West som går 10-12 Augusti i Göteborg.

Arbetspassen är fördelade på dagtid eller kvällstid enligt nedan och du som söker behöver ange vilken av passen du kan ta.

Dagpass

Torsdag 10 aug 13:30-19:30

Fredag 11 aug 11:30-19:30

Lördag 12 aug 11:30-19:30

Kvällspass

Torsdag 10 aug 19:00-00:30

Fredag 11 aug 19:00-00:30

Lördag 12 aug 19:00-00:30

På uppdrag utav ett populärt varumärke kommer du tillsammans med kollegor, stå och sampla grymma produkter vid ett stort evenemang i Stockholm. Ni delar ut produkter till förbipasserande besökare samt håller i lite roliga tävlingar :)

Vi söker dig som…

- är över 18 år

- är social och utåtriktad

- har jobbat med sälj, event eller service tidigare

- är trevlig, pigg, serviceminded, ödmjuk, flexibel & självständig

- är en duktig problemlösare

- kan jobba torsdag - lördag (10/8-12/8) antingen dagpass eller kvällspass

Du har även chans till ett extrajobb som löpande under året erbjuder dig arbetspass där du självständigt med hjälp av tydligt utformade instruktioner, jobbar för att genomföra olika event och inspirations-upplevelser.

Välkommen med din intresseanmälan!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Jun 14
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Jun 2
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan (sök utan cv)

Butiksdemonstratör
Läs mer Maj 22
Om oss

Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella.

Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån juice till en ingrediens i ett smarrigt recept.

Jobbet är superkul för dig som älskar att prata med människor!

Vill du ha ett flexibelt och roligt extrajobb upp till tre dagar i veckan som Produktambassadör så läs vidare och ansök sedan genom att klicka på "Skicka ansökan" (du behöver inget cv - utan du ansöker genom att besvara ett par frågor)

Vi söker dig som

- är över 18 år

- är social och utåtriktad

- har jobbat med sälj, event eller service tidigare

- har ett intresse för marknadsföring

- har ett intresse för det som säljs i matbutiker

- är trevlig, pigg, serviceminded, ödmjuk, flexibel & självständig

- håller vad du lovar

- är en duktig problemlösare

- kan jobba sista Fredagen varje månad mellan kl 11-19 (minsta krav)

Meriterande om du dessutom…

- har körkort och egen bil

- har jobbat i livsmedelsbutik

- är tillgänglig för jobb på Torsdagar kl 11-19, Fredagar kl 11-19 & Lördagar 10-15

Varför ska du jobba med oss?

Förutom ett roligt och ganska flexibelt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön, olycksfallsförsäkring & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.

I vår grundutbildning ingår bl.a fördjupade kunskaper inom livsmedelshygien, marknadsföring och exponering.

Var det dig vi beskrev så ansök med dina kontaktuppgifter samt svara på ett par snabba frågor så kontaktar vi dig ifall du är den vi söker.

PS: Kolla gärna vad våra anställda tycker om att jobba hos oss på Brand Impact (öppna i en ny flik):

https://se.indeed.com/cmp/Brand-Impact/reviews

Stort Lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Maj 19
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Maj 16
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Maj 12
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Maj 9
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Maj 2
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Apr 27
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Apr 25
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Apr 14
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Apr 7
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Apr 7
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Apr 7
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Apr 7
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Apr 7
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Apr 6
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Apr 5
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Apr 4
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Mar 31
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Mar 31
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Mar 30
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Mar 28
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Vill du jobba på ett stort event?

Eventsäljare/Eventförsäljare
Läs mer Mar 28
Kan du jobba mellan v.19-23 så finns här möjligheten att få åka på den roligaste roadtrippen tillsammans med en kollega!

Till en eventturné söker vi nu spralliga personer som har ett intresse för grillning och älskar att prata med människor. Man ska kunna jobba onsdagar till lördagar från vecka 19 tom vecka 23. Eventen bygger ni upp på olika platser i Västra Sverige så var beredd på roliga dagar med härliga hotellnätter när så krävs :)

Om jobbet

På uppdrag utav ett av Sveriges största varumärken kommer du, tillsammans med en kollega, åka runt med en bil till olika platser och bjuda på ny grillat kött med tillbehör på en snygg eventyta utanför butik. En av er kommer även ansvara för en rolig besöksaktivitet för att få till lite härlig stämning.

Vi kommer ha en betald utbildning i Stockholm där man kommer få provsmaka produkterna och lära sig bygga ihop eventytan. Detta innebär då att man blir en Brand Ambassador och ansiktet utåt för just detta varumärke under dessa veckor.

Om den vi söker

Ingen förkunskap krävs men du måste ha ett intresse för grillning och det är superviktigt att du är utåtriktad och professionell i din approach. Ni ska kunna rodda ett helt event tillsammans och ge utmärkt service till kunderna.

Vill du jobba med en kompis så kan ni absolut söka samtidigt och då få chansen att åka på grillturné som en riktig Power-duo :)

Brand Impact kommer vara din arbetsgivare men du jobbar alltså åt ett specifikt varumärke när du är ute med detta uppdrag.

Vi söker dig som är ansvarsfull, trevlig, lättlärd och ödmjuk. Du jobbar självklart effektivt och har inga problem att jobba själv men fungerar även bra i team. Du har inställningen att problem är till för att lösas och du slutför alltid det du påbörjat.

Ett krav är att du har fyllt 18 år och har B-körkort! Du måste även vara tillgänglig samtliga dagar och veckor.

Varför ska du jobba med oss?

Förutom ett grymt extrajobb så erbjuder vi dig en bra marknadsmässig lön, olycksfallsförsäkring & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp.

Du har även chans till ett extrajobb som löpande under året erbjuder dig arbetspass där du självständigt med hjälp av tydligt utformade instruktioner jobbar för att genomföra olika event och inspirations-upplevelser i diverse livsmedelsbutiker i ditt valda arbetsområde.

Vi ser fram emot din ansökan och önskar dig ett stort lycka till!

Ansök nu

Vill du jobba med ett event i Göteborg med omnejd?

Butiksdemonstratör
Läs mer Mar 28
Om oss

Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella.

Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån ny-grillat kött till en super god sallad eller chokladbit.

Jobbet är superkul för dig som älskar att prata med människor, är ansvarsfull och älskar att göra människor glada :)

Om jobbet

På uppdrag utav ett av Sveriges största varumärken kommer du, tillsammans med en kollega, åka runt olika locations i Västra Sverige så var beredd på roliga dagar och härliga hotellnätter när så krävs :) Ni ska bjuda på härliga smakprover på en snygg eventyta utanför butik och ansvara för en rolig besöksaktivitet för att få till lite härlig stämning.

Vi kommer ha en betald utbildning i Stockholm där man kommer få provsmaka produkterna och lära sig bygga ihop eventytan. Detta innebär då att man blir en Brand Ambassador och ansiktet utåt för just detta varumärke under dessa veckor.

Låter detta som ett jobb för dig, så läs vidare och ansök sedan genom att klicka på "Skicka ansökan" (du behöver inget cv - utan du ansöker genom att besvara ett par frågor)

Vi söker dig som

- är över 18 år

- har körkort

- är social och utåtriktad

- har jobbat med sälj, event eller service tidigare

- har ett intresse för marknadsföring

- har ett intresse för det som säljs i matbutiker

- är trevlig, pigg, serviceminded, ödmjuk, flexibel & självständig

- håller vad du lovar

- är en duktig problemlösare

- kan jobba onsdag - lördag varje vecka mellan v19 - v23 (innebär övernattning)

Meriterande om du dessutom…

- har jobbat i livsmedelsbutik

- intresse för grillning/matlagning

Varför ska du jobba med oss?

Förutom ett roligt och ganska flexibelt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön, olycksfallsförsäkring & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.

Du har även chans till ett extrajobb som löpande under året erbjuder dig arbetspass där du självständigt med hjälp av tydligt utformade instruktioner jobbar för att genomföra olika event och inspirations-upplevelser i diverse livsmedelsbutiker i ditt valda arbetsområde.

Var det dig vi beskrev så ansök med dina kontaktuppgifter samt svara på ett par snabba frågor så kontaktar vi dig ifall du är den vi söker.

PS: Kolla gärna vad våra anställda tycker om att jobba hos oss på Brand Impact (öppna i en ny flik):

https://se.indeed.com/cmp/Brand-Impact/reviews

Stort Lycka till!

Ansök nu

Vill du jobba med ett event i Göteborg med omnejd?

Butiksdemonstratör
Läs mer Mar 24
Om oss

Brand Impact har sedan 1988 hjälpt varumärken inom detalj-och dagligvaru-handeln med att synliggöra sina produkter ute i butikerna antingen genom att bjuda kunder på ett smakprov/pratstund eller att helt enkelt jobba med att exponera och framhäva produkterna genom det visuella.

Våra duktiga Produktambassadörer jobbar med att bjuda butikens kunder på varsitt smakprov av dagens produkt, vilket kan vara allt ifrån ny-grillat kött till en super god sallad eller chokladbit.

Jobbet är superkul för dig som älskar att prata med människor, är ansvarsfull och älskar att göra människor glada :)

Om jobbet

På uppdrag utav ett av Sveriges största varumärken kommer du, tillsammans med en kollega, åka runt olika locations i Västra Sverige så var beredd på roliga dagar och härliga hotellnätter när så krävs :) Ni ska bjuda på härliga smakprover på en snygg eventyta utanför butik och ansvara för en rolig besöksaktivitet för att få till lite härlig stämning.

Vi kommer ha en betald utbildning i Stockholm där man kommer få provsmaka produkterna och lära sig bygga ihop eventytan. Detta innebär då att man blir en Brand Ambassador och ansiktet utåt för just detta varumärke under dessa veckor.

Låter detta som ett jobb för dig, så läs vidare och ansök sedan genom att klicka på "Skicka ansökan" (du behöver inget cv - utan du ansöker genom att besvara ett par frågor)

Vi söker dig som

- är över 18 år

- har körkort

- är social och utåtriktad

- har jobbat med sälj, event eller service tidigare

- har ett intresse för marknadsföring

- har ett intresse för det som säljs i matbutiker

- är trevlig, pigg, serviceminded, ödmjuk, flexibel & självständig

- håller vad du lovar

- är en duktig problemlösare

- kan jobba onsdag - lördag varje vecka mellan v19 - v23 (innebär övernattning)

Meriterande om du dessutom…

- har jobbat i livsmedelsbutik

- intresse för grillning/matlagning

Varför ska du jobba med oss?

Förutom ett roligt och ganska flexibelt extrajobb så erbjuder vi dig en bra lön, olycksfallsförsäkring & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp. Har du egen bil betalar vi ut milersättning.

Du har även chans till ett extrajobb som löpande under året erbjuder dig arbetspass där du självständigt med hjälp av tydligt utformade instruktioner jobbar för att genomföra olika event och inspirations-upplevelser i diverse livsmedelsbutiker i ditt valda arbetsområde.

Var det dig vi beskrev så ansök med dina kontaktuppgifter samt svara på ett par snabba frågor så kontaktar vi dig ifall du är den vi söker.

PS: Kolla gärna vad våra anställda tycker om att jobba hos oss på Brand Impact (öppna i en ny flik):

https://se.indeed.com/cmp/Brand-Impact/reviews

Stort Lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Mar 24
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Vill du jobba på ett stort event?

Eventsäljare/Eventförsäljare
Läs mer Mar 23
Kan du jobba mellan v.19-23 så finns här möjligheten att få åka på den roligaste roadtrippen tillsammans med en kollega!

Till en eventturné söker vi nu spralliga personer som har ett intresse för grillning och älskar att prata med människor. Man ska kunna jobba onsdagar till lördagar från vecka 19 tom vecka 23. Eventen bygger ni upp på olika platser i Västra Sverige så var beredd på roliga dagar med härliga hotellnätter när så krävs :)

Om jobbet

På uppdrag utav ett av Sveriges största varumärken kommer du, tillsammans med en kollega, åka runt med en bil till olika platser och bjuda på ny grillat kött med tillbehör på en snygg eventyta utanför butik. En av er kommer även ansvara för en rolig besöksaktivitet för att få till lite härlig stämning.

Vi kommer ha en betald utbildning i Stockholm där man kommer få provsmaka produkterna och lära sig bygga ihop eventytan. Detta innebär då att man blir en Brand Ambassador och ansiktet utåt för just detta varumärke under dessa veckor.

Om den vi söker

Ingen förkunskap krävs men du måste ha ett intresse för grillning och det är superviktigt att du är utåtriktad och professionell i din approach. Ni ska kunna rodda ett helt event tillsammans och ge utmärkt service till kunderna.

Vill du jobba med en kompis så kan ni absolut söka samtidigt och då få chansen att åka på grillturné som en riktig Power-duo :)

Brand Impact kommer vara din arbetsgivare men du jobbar alltså åt ett specifikt varumärke när du är ute med detta uppdrag.

Vi söker dig som är ansvarsfull, trevlig, lättlärd och ödmjuk. Du jobbar självklart effektivt och har inga problem att jobba själv men fungerar även bra i team. Du har inställningen att problem är till för att lösas och du slutför alltid det du påbörjat.

Ett krav är att du har fyllt 18 år och har B-körkort! Du måste även vara tillgänglig samtliga dagar och veckor.

Varför ska du jobba med oss?

Förutom ett grymt extrajobb så erbjuder vi dig en bra marknadsmässig lön, olycksfallsförsäkring & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp.

Du har även chans till ett extrajobb som löpande under året erbjuder dig arbetspass där du självständigt med hjälp av tydligt utformade instruktioner jobbar för att genomföra olika event och inspirations-upplevelser i diverse livsmedelsbutiker i ditt valda arbetsområde.

Vi ser fram emot din ansökan och önskar dig ett stort lycka till!

Ansök nu

Jobba i butik 1-3 dagar i veckan - Göteborg - sök utan CV

Butiksdemonstratör
Läs mer Mar 23
Söker du ett roligt och flexibelt extrajobb där du själv väljer vilka dagar du kan jobba? Brand Impact är Störst i Sverige på produktdemonstrationer och event i butik.
Detta är de vanligaste uppgifterna som du kan bli inbokad på för jobb i butik:

- Produktdemonstrationer
- Event
- Sampling (du delar ut gratisprover)
- Varupåfyllning i butik
- Inventering


Du kommer framför allt få jobba i olika livsmedelsbutiker där du oftast bjuder på ett smakprov och berättar för kunderna vad det är för något. Du har det absolut roligaste jobbet i en butik då du får bjuda på något helt gratis samt skapa en härlig stämning bland butikernas alla kunder.

Arbetstiderna vardagar är kl 11-19 eller kl 10-18. På lördagar kl 10-15.

Jobbet är kreativt då du alltid ska exponera varumärket på ett inbjudande sätt. Har du ett öga för färg och form så är det en klar fördel men inget krav då du kommer få utbildning av oss när du börjar.

Vi på Brand Impact ser fram emot att välkomna dig som vår nya kollega!

Stort Lycka till!

Ansök nu

Vill du jobba på ett stort event?

Eventsäljare/Eventförsäljare
Läs mer Mar 22
Kan du jobba mellan v.19-23 så finns här möjligheten att få åka på den roligaste roadtrippen tillsammans med en kollega!

Till en eventturné söker vi nu spralliga personer som har ett intresse för grillning och älskar att prata med människor. Man ska kunna jobba onsdagar till lördagar från vecka 19 tom vecka 23. Eventen bygger ni upp på olika platser i Västra Sverige så var beredd på roliga dagar med härliga hotellnätter när så krävs :)

Om jobbet

På uppdrag utav ett av Sveriges största varumärken kommer du, tillsammans med en kollega, åka runt med en bil till olika platser och bjuda på ny grillat kött med tillbehör på en snygg eventyta utanför butik. En av er kommer även ansvara för en rolig besöksaktivitet för att få till lite härlig stämning.

Vi kommer ha en betald utbildning i Stockholm där man kommer få provsmaka produkterna och lära sig bygga ihop eventytan. Detta innebär då att man blir en Brand Ambassador och ansiktet utåt för just detta varumärke under dessa veckor.

Om den vi söker

Ingen förkunskap krävs men du måste ha ett intresse för grillning och det är superviktigt att du är utåtriktad och professionell i din approach. Ni ska kunna rodda ett helt event tillsammans och ge utmärkt service till kunderna.

Vill du jobba med en kompis så kan ni absolut söka samtidigt och då få chansen att åka på grillturné som en riktig Power-duo :)

Brand Impact kommer vara din arbetsgivare men du jobbar alltså åt ett specifikt varumärke när du är ute med detta uppdrag.

Vi söker dig som är ansvarsfull, trevlig, lättlärd och ödmjuk. Du jobbar självklart effektivt och har inga problem att jobba själv men fungerar även bra i team. Du har inställningen att problem är till för att lösas och du slutför alltid det du påbörjat.

Ett krav är att du har fyllt 18 år och har B-körkort! Du måste även vara tillgänglig samtliga dagar och veckor.

Varför ska du jobba med oss?

Förutom ett grymt extrajobb så erbjuder vi dig en bra marknadsmässig lön, olycksfallsförsäkring & ett kunnigt supportteam som alltid finns till din hjälp.

Du har även chans till ett extrajobb som löpande under året erbjuder dig arbetspass där du självständigt med hjälp av tydligt utformade instruktioner jobbar för att genomföra olika event och inspirations-upplevelser i diverse livsmedelsbutiker i ditt valda arbetsområde.

Vi ser fram emot din ansökan och önskar dig ett stort lycka till!

Ansök nu